Porselen Cilt Bakımı

Aura Chake 1986 yılından bu yana var olan lüks bir Fransız Kozmetik markasıdır.

En yeni teknolojilerle üretilen 45’ten fazla ürün çeşidiyle, en iyi kimyagerlerin ekspertizinden faydalanan “Aura Chake”, sürekli gelişen ürünlerini müşterisiyle buluşturmaya devam ediyor. Piyasada yer alan en iyi anti-aging ürünlerinden biri olma özelliğini taşıyan ürünleri, en yüksek kalite ve prestiji sunarken, yaşlanma karşıtı teknolojisiyle de iddiasını ortaya koyuyor. “Aura Chak锑yi diğer markalardan ayıran en önemli farkı ürünlerinin gözle görülür etki bırakıyor olması. Her türlü cilt sorununa anında çözüm sunan ürünleri, kullanıldığı andan itibaren değişimi hissettiriyor. “Aura Chaké” ürünleri dünyanın en prestijli noktalarında satışa sunuluyor.

AURA CHAKE CİLT BAKIMLAR

Magistral Lifting Anti-Aging Bakımı – Süre: 60 dk

Nane, Limon, Biberiye ve Jojoba Yağı özlerinin cilt yenileyici etkisini barındıran bu yoğun anti-aging bakımı ile cildinizin sıkılaştığını, aydınlık kazandığını, pürüzsüzleştiğini ve ölü hücrelerden arındığını hissedeceksiniz. D-Panthenol’ün nemlendirici ve aydınlatıcı etkisiyle, cildinize eşit tonda bir görünüm kazandırır. Beyaz Acı Bakla Proteininin hücresel yenilenmeyi arttırıcı ve kolajen yapımını tetikleyen formülüyle ise cildinizde anında gözle görülür derecede kırışıklıkların azaldığını göreceksiniz.

Supreme Gençlik Bakımı – Süre: 60 dk

Cildinizin kaybettiği canlılığı ve yaşamı geri kazanması için geliştirilmiş Perforo Twin X15 kompleksiyle kan sirkülasyonunu arttırarak cildin daha fazla oksijen almasını sağlar ve cildin içinde yer alan karbondioksiti oksijenle değiştirir. Cilt anında canlanır ve içerdiği Embriyo ekstresi, Badem Yağı, Hindistan Cevizi, Çuha Çiçeği özlerinin ve E Vitaminin antioksidan, yeniden yapılandırıcı ve nemlendirici özellikleriyle cildiniz aradığı yumuşaklığı ve gençliği geri kazanır. Acmella Oleracea bitkisinin ekstresi olan Gatulin ve Hyaluronik asit sayesinde ise cildinizde oluşan mimik çizgilerinin azalmasına yardımcı olur.

Lumiere Perfection Parlaklık Bakımı – Süre: 60 dk

Yeşil Elma ve Limon Meyve asitlerinden elde edilen kompleks sayesinde cildinizin doğal gençlik ışıltısını geri kazanıp, içerdiği Yeşil Çay ekstresi ile, cildiniz derinlemesine temizlenir, nemlenir ve ölü hücrelerden arındırır. Cildinizin gevşekliğini onarır ve şişkinliğini alır. Aynı zamanda, sivilce, akne ve serbest radikallere karşı savaşır. Buğday Proteini ise cildinize eşsiz pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırıp, esnekliğini arttırır. İçerdiği DNA ekstresi sayesinde ise cilde yeniden sıkılık, canlılık ve saten ışıltısı kazandırıp porselen bir görünüme kavuşmasını sağlar.