PB Serum

Pb serumu oluşturan aktif maddeler enzimlerdir. Enzimler sağlıklı bir insanın biyolojik sisteminin bir parçasıdır ve gerektiği yerde vücudu yeniden inşa edebildiği gibi onarır ve gençleştirir. Bununla birlikte enzimler en basit anlamda hücredeki binlerce reaksiyonu kontrol etmekten sorumlu etkili hücresel katalizörlerdir.

PB Serum İçinde Bulunan Enzimler ve Görevleri

İçerikteki kolajenaz, lipaz, liyaz enzimlerinin görevleri,

Kolajenaz; Kötü kolajenleri ortadan kaldırırken iyi kollajen üretilmesini ve arttırılmasını sağlar.

Lipaz; Yağ dokusu fazla olan bölgelerde yağı eritmekte kullanılır.

Liyaz; Sıvı tutulmasını azaltıp ve doku geçirgenliğini arttırarak hücre dışı matristeki proteglikanları parçalar, vücuttaki ödemi çözer.

Hyalüronik asit ile enzim kombinasyonunun ilk defa kullanıldığı bir karışım.

Bu formların içerisindeki enzim yüzdeleri farklıdır. Bu sebeple her probleme göre uygulanacak olan ürün de farklı.

PB serum temel olarak 3 farklı çeşitte incelenir. Low, medium ve high olarak sıralanan bu PB serum çeşitlerine daha yakından bakalım.

Low PB Serum
Low türü PB serum daha çok göz altı torbalarında cildi sıkılaştırmak, yenilemek için kullanılan bir üründür.

Low PB serum, daha çok göz altı torbalarında, bütün cildin sıkılaşması ve rejuvenasyonu için tercih edilir. Bazen tek seans yeterli olurken, hastanın durumuna bağlı olarak bazı durumlarda 2 seans olarak da uygulanabilmektedir.

Medium PB Serum
Medium türü PB serum daha çok yağ dolu dokuları inceltmek için kullanılır. Medium PB serum yağ yakıcı olarak bilinir. Daha çok çene altında, kollarda, baldırlarda ve karın bölgesinde kullanılır.

Medium türü sadece yağları yakmakla kalmaz aynı zamanda kullanıldığı bölgeyi toparlar ve sıkılaştırır. Tedavi süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Belirtiler tekrar kişide nüksedebilir fakat bu durumda yine Pb serum tedavisi ile müdahale edilebilir.

High PB Serum
High türü PB serum daha çok kolajenaz enzimini içerir. Bu tür PB serum ile yara izleri, ameliyat izleri, yanıklar, çatlaklar, sarkmalar ve derin kırışıklıklar tedavi edilebilir.

Kolajenaz enzimi bu bölgeleri onararak tedavi eder. Bu bölgelerdeki eski enzimi yakıp yerine yeni enzim takviyesi yaparak dokuyu iyileştirir. Tedavi alan hastanın durumuna göre 1-4 seans arası etkisini gösterir.

PB Serum Yan Etkileri
PB serumun bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur ancak Pb serum, 18 yaşını doldurmuş kişilerde kullanılır. Eğer 18 yaşını doldurmadıysanız ve kritik bir durumuznuz yoksa ne yazık ki Pb serum kullanamazsınız.

PB serum 18 yaş altında kullanıldığı zaman dahi bir zararı dokunmaz fakat yine de dokular henüz çok taze olduğu için kullanımına izin verilmiyor. Bununla birlikte vücudunuza hangi tür PB serum uygularsanız uygulayın tedavinin uygulandığı gün bol bol istirahat etmelisiniz.

Pb serum kullandığınız günlerde hamam, sauna ve denize girmek gibi ağır faaliyetlerden ve spor yapmaktan kaçınmanızı öneriyoruz. Bu tedbirleri yalnızca tedavinin uygulandığı gün gerçekleştireceksiniz sonrasında dilediğinizi yapabilirsiniz.

PB Serumun Diğer Uygulamalardan Farkı
PB serumun diğer uygulamalardan en bariz farklılığı daha uzun ömürlü olmasıdır. PB serum tedavi edici olduğu için vücuttaki bozuk mekanizmayı yeniden çalıştırarak normal işlevini yerine getirmesini sağlar.