Aqua Shine

Aquashine BTX (Gençlik İksiri) Tedavisi
Ameliyatsız Yüz Germe ve Cilt Gençleştirme Yöntemidir!

İçeriğinde çapraz bağ içermeyen hyaluronik asit, 14 çeşit vitamin, 24 çeşit aminoasit, 8 çeşit mineral, peptit ve Ko enzim A ile ciltte derinlemesine etki yaratır. Zengin formulasyonu ile birçok cilt problemini çözer, mezobotoks etkisi ile kırışıkları azaltarak cildi nemlendirir, doldurur ve lifting etkisi sağlar. Klasik mezoterapi, dermal dolgu ve botulinum toksin etkilerini tek bir uygulamada birleştirerek yüksek oranda memnuniyet sağlar.

Aquashine BTX (Gençlik İksiri) Tedavisi Kimlere Uygulanır?
Aquashine BTX cilt yaşlanmasını azaltmak ve cilt esnekliğini ve elastikiyetini arttırmak isteyen, cilde parlak ve canlı bir hava vermek isteyen her yaş ve cinsiyetteki bireylere uygulanabilir.
Aquashine BR (Işıltı İksiri)

Bazen cildimizin bir ışıltıya ihtiyacı olur. Özellikle kış mevsiminin cildimizde bıraktığı kabalaşma, matlaşma bahar aylarına doğru bizi rahatsız etmeye başar. Cilt bakımlarımızı düzenli yaptırmak, ara sıra kimyasal peeling ve vitamin takviyesi yaptırmak ile bu etkiler en aza indirilir. Bununla beraber bahar aylarında yapılacak doğru destek tedavileri ile cildimiz çok daha canlı bir görüntüye sahip olabilir.

AquaShine; hyaluronik asit, vitamin, aminoasit ve antioksidanları içeren bir karışımdan oluşur. En önemli özelliği hyaluronik asit içerdiğinden cildimizin nem dengesini sağlaması ve antioksidan içerdiğinden cildimizin ışıltılı hale gelmesime katkıda bulunmasıdır.

AquaShine enjeksiyon yolu ile cilt altına uygulanır. Yapıldığı andan itibaren ciltte canlanma başlar. Özellikle cilt nemlendiği için daha yumuşak hale gelir. Antioksidan ve vitamin takviyesi ile de çok daha canlı görünen bir cilt ortaya çıkar.

Tek seanslık destek tedavi ile bile istediğimiz etkiyi elde edebiliriz. Ancak aşırı yorgun ve canlanmaya ihtiyacı olan ciltlerde 2 ila 4 seans uygulama yapılabilir. Bu tedavinin yan etkisi bulunmamaktadır.