Vajina & Koltuk Altı Beyazlatma

Genital bölge niye kararır?
Genital bölge esmerleşmesindeki en önemli neden bu dokulardaki östrojen hormonunun yoğunluğudur.

Östrojen hormonu güneş güneş ışığının etkisi ile genital alanda renk koyulaşmasının sağlayan melanasit adı verilen hücreleri uyararak genital bölgede renk koyulaşmasına neden olabilmektedir. Kapalı (tüyler ve kıyafetlerle) bir bölge olmasına rağmen ultraviyole ışınları bu bölgeye kolayca ulaşabiktedirler.

Diğer yandan gebelikler ve doğum kontrol hapları, uzun süreli kullanılmak zorunda kalınan bazı hormon ilaçlar, bu bölgeye sürülen bazı kremler, epilasyonlar, uygulanan cerrahi girişimler vulvar bölgede renk koyulaşmasına neden olur. Ayrıca genetik olarak bazı bireylerde genital bölge daha esmerdir.

Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Akıllı peelingler , mezoterapiler ve lazerler mevcuttur.

Pink Intimate System (akıllı peeling) sadece dış genital dokuların değil, aynı zamanda meme ucu, koltuk altı ve bikini bölgesinin yıllar içerisinde kaybettiği sıkılığını ve rengini yeniden kazanması için invaziv olmayan ideal bir çözümdür

Bu yenilikçi sistem; hassas bölgelerde, ilk olarak peeling etkisiyle germe, beyazlatma ve canlandırma yapar

Mezoterapilerden vulva dokusuna uygun kokteylerle aynı yüz lekeleri (hiperpigmentasyon) tedavisi gibi seans uygulamaları ile rejenerasyon ve renk açma sağlanabilmektedir.

Yine yüzde leke açmak için çalıştığımız lazer teknolojileri; CO2 fraksiyonel, plazma enerjisi, altıniğne gibi lazerler genital bölge renk açma ve iyileştirme için de kullanılabilinmektedir