Jalupro V Lift

-Jalupro V-Lift Super Hydro nedir? Ciltte gençleştirme sağlar mı?
-Bu teknoloji cildi gençleştiriyor! Güzel ve dolgun bir cilt için…

Medikal estetik dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Medikal estetik alanında gerçekleşen yenilik ve teknolojileri yakından takip eden Dr. Sevgi Ekiyor, ameliyatsız bir şekilde canlı ve gergin bir cilde kavuşmak isteyenlerin tercih edebileceği Jalupro V-Lift Super Hydro hakkında bilgi verdi.

Jalupro, genç ve güzel bir cilt için ihtiyaç duyulan hyalüronik asit, fonksiyonel aminoasitler ve yaşlanma karşıtı peptitler açısından oldukça zengindir. Hyalüronik asit, ciltte doğal olarak bulunan bir şeker molekülüdür. Cildimizin daha dolgun ve canlı gözükmesini sağlayan hyalüronik asit aynı zamanda cildimizin nemini korumasına yardımcı olur. Yaşlandıkça cildimizdeki kolajen ve hyaluronik asit miktarı azalır; cildimiz nemini kaybeder ve susuz kalır. Sert hava koşulları, kışın kullanılan ısıtıcılar, belirli cilt bakım ürünleri ve altta yatan cilt koşulları, koruyucu cilt bariyerinde zedelenmelere neden olarak cilt yapısını olumsuz etkileyebilir. Fonksiyonel aminoasitler ve yaşlanma karşıtı peptitler ise cilt sağlığı ve doku yenilenmesinde görev alarak cildi güçlendirir ve yaşlanmasına engel olur. Bu elementler kaybolmadan takviyelerde bulunmak cilt için zamanı durdurur ve zaman tedavi başladığı günde kalır.  

Jalupro Super Hydro Lifting; orta yüz şekillendirmeyle birlikte estetik dünyasına aynı marka tarafından kazandırılan “Gençlik Aşısı” konseptine uygun olarak cilt gençleştirmeyi ve şekillendirmeyi aynı üründe bir arada sunmaktadır. Bu özellikleri ile dünyada tek olan bu bileşim için tek seans uygulama yüzde lifting sağlamak için yeterli olmaktadır. Dr. Sevgi Ekiyor “6-12 ay aralarla gerekirse tekrar edilebilen tedavi protokolü, yüz bölgesinde bulunan önemli ligamentlere 6+1 noktada uygulandığında lifting etkisi yaratmak için yeterlidir. İşlemin sonuçları yapılacak masajla anında görülmektedir.” açıklamasında bulunarak hem ürünün hem de uygulama şeklinin öneminin altını çizdi.

Jalupro sonrasında sonuçlar hemen görülebilmektedir. Bu nedenle hasta memnuniyeti oldukça yüksek bir bileşimdir. Cildi parlatan, gençleştiren ve gerginlik sağlayan Jalupro Super Hydro Lifting uygulaması ameliyatsız bir şekilde hızlıca gençleşmek isteyen kişiler tarafından sıkça tercih ediliyor.