Iv Boost

YENİDEN CANLANDIR

İster genel olarak sağlıklı olun, ancak ister bağışıklık sisteminiz veya enerji seviyeniz için bir desteğe ihtiyaç duyuyor olun, isterse tamamlayıcı terapi arıyorsanız, Myers Kokteyli çözüm olabilir. Orijinal IV tedavisi, değerli besinleri ve vitaminleri ağızdan alınması mümkün olandan daha yüksek konsantrasyonlarda birleştirir ve IV Boost hastaları zihin, beden ve ruhun tamamen gençleştiğini bildirir.

Myers Kokteyl IV’teki vitaminler, doğal antihistaminikler gibi çalışır ve sağlıklı bir bağışıklık sisteminin anahtarıdır. Hastalar ayrıca Myers Kokteyli’nde atletik performansı artırma konusunda büyük değer bulmuşlardır.

Otuz yılı aşkın bir süredir, Myers Kokteyli, çok çeşitli sağlık sorunları nedeniyle tedavi görenler ve ayrıca genel sağlık ve esenliklerine zarar verebilecek herhangi bir beslenme eksikliğini gidermek isteyenler tarafından tamamlayıcı bir terapi olarak kullanılmaktadır.
ONARIM

Doğal olarak az miktarda Glutatyon üretebilmemize ve gıda kaynaklarından elde edilebilmesine rağmen, doku oluşturma ve onarımı, bağışıklık sistemini güçlendirme gibi birçok vücut sürecinde çok önemli bir rol oynadığı için vücut bu temel besinin sonsuz kaynağına ihtiyaç duyar. ve vücudun ihtiyaç duyduğu kimyasalları ve proteinleri yapmak.

Glutatyon IV’ümüz, hem hücresel hem de estetik düzeyde yaşlanma sürecinin birçok tahribatından korunmanıza yardımcı olabilir.
Glutatyon IV damlamız şunları içerir:

glutatyon
C vitamini
İsteğe Bağlı Ekstra Olarak Mevcuttur:

Alfa Lipoik Asit Güçlendirici