Kalça Büyütme & Dikleştirme Brezilya Poposu - BBL

Poponun büyümesi, ‘lift’ bir görüntü yakalayarak daha kalkık durması ve memelerin büyümesi ya da daha dik bir görüntü elde etmesi için birçok farklı yöntem var. Popo büyütmek için bir ameliyat yaptırarak kalçanıza silikon koydurabilirsiniz ya da yağ enjeksiyonu ile büyütebilirsiniz. Ben hastalarımın liposuction yaptırmaya ihtiyacı varsa mutlaka yağ enjeksiyonu yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Eğer ameliyatlı yöntemleri tercih etmiyorsanız, medikal estetik yöntemlerinden yararlanabiliyoruz.

Popoya enjekte edilecek dolgular aynı zamanda bir yağ kıvamında olduğu için istenilen şekil ve boyut elde edilebiliyor. Popoda kullanılan dolgular genellikle 400gr ve 600gr arasında değişiyor. Poponuzda bir büyüme ya da şekillenme görmek istiyor ancak boyutunun ne olacağına dair bir öngörü sahibi değilseniz seçiminizi popo dolgularından yana kullanabilirsiniz. Birçok hasta çatlak ve selülitlerden de bu tür dolgular sayesinde kurtulabilir.

Los Deline fizyolojik bir sodyum klorür çözeltisi (%98) ve sentetik poliamid (%2) içeren yeni bir yumuşak doku enjeksiyonudur. Biyouyumlu bir hidrojeldir ve tıpkı protez veya yağ grefti gibi, sadece kalça dokusunda yer kaplayarak hacmi arttırır. Los Deline avantajlarına bakacak olurcak %98 fizyolojik içeriği nedeniyle bedene yüksek fizyolojik uyumluluktadır. Uzun süreli iyi klinik sonuçlara sahiptir.

• Los Deline dışında başka hiçbir yöntem, kalça şeklinde dramatik bir değişikliğe bu kadar basit ve hızlı bir şekilde ve rahatsızlık vermeden erişemiyor
• Uygulama diğer popo büyütme ameliyatından daha az karmaşıktır
• Ortalama 5 seneye varan kalıcılığı vardır.
• Noktasal girişlerle yapılan bir enjeksiyondur, yara iyileşme süreci yoktur
• Pratik ve konforludur
• Doğal, estetik bir sonuç verir

Mini-invaziv olarak geçen Los Deline prosedürü aslında ağrısız bir şekilde yapılmasına rağmen, hafif bir rahatsızlık hissedilirse, ortalama 7 gün içinde düzelir. Hastalara, ilk tedaviden sonraki 2 ila 3 hafta süreyle tedavi edilen alana sabit basınç yapmamaları ve yoğun aktivitelerden kaçınmaları önerilir.